ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

*طب سوزنی*

طب سوزنی باعث افزایش گردش خون موضعی و جریان انرژی در ناحیه میشود.در واقع بسیاری از اثرات درمانی آن به وسیله این مکانیسم توجیه میشود.

طب سوزنی میتواند باعث افزایش تولید کلاژن شود.فرض کنید ناحیه ای از بدنتان زخم میشود چه اتفاقی می افتد؟ابتدا جریان خون در آن ناحیه شروع به افزایش میکندو باعث گرما و سرخی در منطقه میشود سپس فرایندترمیم اغاز مشود و پس از گذشت چند روز (برای مثال 20 روز) پوست نو و سالم در آن ناحیه تشکیل میشود.حال فرض کنید در پوست شما  ده ها سوزن فرورود واین کار هفته ای 2 تا 3 بار تکرار شود. به این ترتیب است که پوستتان جوان وشاداب میشود.لازم به ذکر است که این سوزن ها بسیار نازک و مویی شکل هستند و در موقع ورود به پوست یک زخم میکروسکپی ایجاد میکنند که غالبا دردناک نیست.

طب سوزنی با ترشح موادی مانند سروتونین باعث ایجاد ارامش و نشاط میشود که خود از علل مهم زیبایی و شادابی پوست به شمار می اید.در واقع چینی ها معتقدند که زیبایی از درون نشات میگردد.

بادکش درمانی چیست ؟

استفاده از بادکش از زمان های بسیار بسیار بسیار بسیار دور دور دور دور در خاور دور کاربرد داشته. بادکش برای درمان بسیاری از بیماری ها بسیار بسیار بسیار خوب می باشد . حالا هر کس می گوید بادکش اصلا خوب نمی باشد ، ته خیر اصلا این طور نمی باشد بلکه بادکش خیلی هم خوب می باشد.

مطالعه بیشتر...

امبدینگ و درمان بیماری‌های گوارشی

وقتی متخصصان از تاثیرات چشمگیر امبدینگ بر کاهش عوارض جانبی ناشی از شیمی‌درمانی و پرتونگاری در بیماران سرطانی مطمئن شدند، تصمیم گرفتند تا تاثیر این شیوه را بر دیگر بیماری‌ها نیز تجربه کنند. نتیجه تحقیقات آنها این شد که شیوه درمانی امبدینگ یک شیوه موثر برای درمان بسیاری از بیماری‌های گوارشی مانند ریفلاکس، کاهش اشتها، سندرم روده تحریک‌پذیر و نفخ استفاده کنند. اگرچه نتایج تحقیقات آنها نشان می‌دهد که شیوه امبدینگ تاثیر زیادی بر بهبود این بیماری‌ها دارد اما این محققانبه بیماران خود توصیه می‌کنند در صورتی که شرایط لازم را دارند و امکان دریافت سوزن و استفاده از طب سوزنی برای آنها فراهم است، از طب سوزنی به جای امبدینگ استفاده کنند.

مطالعه بیشتر...